webinar - odbył się

 Zadbaj o bezpieczeństwo firmy w sieci
23 listopada 2022 r. w godz. 17.00 - 20.00
 
Program:

1. Cyberbezpieczeństwo w internecie:
  • www
  • social media
  • aplikacje
2. Wyzwania cyberbezpieczeństwa
3. Metody prewencyjne – zabezpieczenia
4. Analiza bezpieczeństwa (www, social media, aplikacje) – studium przypadku
5. Przykłady cyberataków


 
Webinar odbędzie się z wykorzystaniem platformy zoom.
 
Osoby zainteresowane uczestnictwem, prosimy o zgłoszenia na adres doradztwo@poznan.praca.gov.pl

Zapraszamy !
Informacje o publikacji dokumentu